انستیتو حیات متعادل
معرفی انیستیتو حیات متعادل BALANCED LIFE INSTITUTE

انستیتو حیات متعادل یک مرکز درمانی، آموزشی و پژوهشی در زمینه سلامتی و طبیعی درمانی علمی مطابق با استانداردهای بین الملی به وسیله دکتر سوزان پادراد از سال 1995 میلادی در امریکا پایه گذاری شد.

اهداف این مرکز که با همکاری پزشکان و متخصصین در جهت پیشگیری و درمان با استفاده از قدرت علم و طبیعت و تجربه های طب غرب و شرق بوده است.

از دیدگاه دکتر پادراد نقطه رسیدن به سلامت روح، فکر و جسم تعادل می­باشد که در ایران اخیرا نام حیات متعادل و به زبان فارسی “زی میزان” نامگذاری شد.

دکتر سوزان پادراد که با بیش از سه دهه مهاجرت به جهت کسب علم و پژوهش در زمینه ­های سلامتی و طب کل نگری با اخذ لیسانس در بیولوژی انسانی و مهندسی ژنتیک از دانشگاه تورنتو، فوق لیسانس در علوم تغذیه و طب شرقی و دکترای نچرپت و طب شرقی با تخصص ارتوپدی و داخلی از دانشگاه­ های معتبر امریکا و کانادا از پیشکسوت­ های صاحب نظر کل نگری در سطح بین المللی و عضو هیئت علمی دانشگاه­ های معتبر امریکا با توجه به نیاز هموطنان فعالیت­های این مرکز را اخیرا در ایران آغاز نموده ­اند.

همانطور که در این تارنما مشاهده می­نمایید خدمات و سرویس ­های پیشنهادی به قسمت کلینیک: شامل شیوه ­های اختصاصی درمانی دکتر پادراد با بیش از بیست و پنج سال تجارب علمی، کلینکی و پژوهشی در امریکا و کانادا از قبیل طبیعی درمانی( نچروپت، طب کلی نگری)، ایریدولوژی ( عنبیه شناسی)، طب سوزنی، مشاوره تغذیه بر اساس نوع بدن و مزاج افراد، هموپتی، فیزیکال تراپی، هایپربریک اکسیژن تراپی، کاهش وزن و پیکرتراشی با روش ­های کاملا طبیعی و با آخرین تکنولوژی از امریکا و جوانسازی بدون جراحی و نور درمانی و گیاه درمانی و طب آیورودیک می باشد.

دانشگاه آنلاین و کارگاه­های آموزشی حضوری: شامل بیش از پنجاه واحد آموزش مداوم برای پزشکان و پیراپزشکان با سرتیفیکیت معتبر از بورد تخصصی امریکا و کالیفرنیا و واحدهای آموزشی حضوری شامل؛ ایریدولوژی، ماساژ درمانی، تعذیه سالم و متعادل، یوگا، برنامه طب شرقی (طب سوزنی) با توانایی و امکان اخذ بورد تخصصی طب شرقی از بورد امریکا، همیوپتی و واحدهای آموزش پیشگیری و سلامت محیط زیست،… که به زودی با اخذ امتیاز وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت بهداشت در اختیار پزشکان و دانش پژوهان واجد شرایط ارائه خواهد شد.

“غذای شما، شفای شما” تاکید دکتر پادراد برای اهمیت تغذیه سالم و سبک زندگی سالم و متعادل است. مهمترین راه پیشگیری و درمان مشکلات سلامتی با دنیای آلوده امروز که اشباه شده از مواد شیمیایی و سمی از آب، هوا گرفته تا مواد غذایی و مواد مصرفی بعلاوه آلودگی­های محیطی ای. ام.اف (E.M.F) یا امواج الکترو مغناطیس مخصوصا در ایران یکی از مهمترین راه رسیدن به سلامتی ما از آشپزخانه و خانه ما آغاز می­شود.

با توجه به عدم استاندارد کافی در زمینه مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی در ایران، برند و فروشگاه ارگانیک “زی میزان” که یکی از زیر مجموع ه­ای حیات متعادل می باشد توسط دکتر پادراد ایجاد گردید. ایشان با بررسی دقیق محصولات مورد تاییدشان از نظر استاندارهای بین المللی برای اولین بار در ایران به قصد گردآوری یک مرکز که مراجعین بطور مجازی یا حضوری با اطمینان کامل بتوانند کلیه مایحتاج یک زندگی سالم و ارگانیک را تهیه کنند تاسیس کردند. محصولات ارگانیک زی میزان تماما با استانداردهای ایران، اروپا و امریکا از جمله مواد غذایی، آرایشی بهداشتی، البسه و دیگر مایحتاج و وسایل زندگی برای یک سبک زندگی متعادل سالم و ارگانیک عاری از هر گونه مواد شیمیایی، سمی و مضر می باشد. و در صورت عدم وجود محصولات خاص ارگانیک از حداکثر امکان برای داشتن محصولات سالم و طبیعی در اختیار متقاضیان قرار می دهند که همه آنها تولید داخلی بوده مگر اینکه آن محصولات در ایران تا کنون تولید نداشته باشد از محصولات وارداتی مورد تایید استفاده خواهد شد.