تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

 زی میزان فقط کالای اصلی

کالاهای زی میزان تماما یا با برند 100% ارگانیک زی میزان و یا برندهای مورد تایید دکتر پادراد بنیانگذار شرکت حیات متعادل و برند زی میزان به عنوان یک متخصص بین المللی از امریکا در خصوص سلامتی می باشد.

لازم به ذکر می باشد که دکتر پادراد تاکید بسیار در کشت، تولید و ارائه ی محصولات داخلی ایرانی از تولیدات 100% ارگانیک، طبیعی و سالم بوده و فقط در صورت عدم امکان تولید در ایران از محصولات وارداتی مورد تایید ایشان و تحت نظارت سازمانهای  ارگانیک اروپا (BIO) و امریکا (USDA) ارائه می دهند.

زی میزان اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که زی میزان برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از زی میزان خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند.

زی میزان فقط گارانتی اصلی

 

محصولات ارائه شده وارداتی در وب سایت زی میزان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و زی میزان هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در زی میزان عرضه می‌شوند اصلی هستند . از این رو است که زی میزان اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.